فرمانداری آرادان
ENGLISH
تکریم و معارفه مدیر جهاد کشاورزی 1398/05/17
تکریم و معارفه مدیر جهاد کشاورزی

اهم سخنان مهندس بوربور فرماندار آرادان در مراسم تکریم مهندس خادم و معارفه مهندس شاه حسینی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان آرادان
👇👇👇

🌱مهندس بوربور فرماندار آرادان گفت: در جامعه مدنی یعنی در جامعه ای که مردم نقش اصلی را دارند و از درون همین مردم مدیران انتخاب می شوند، جابجایی مدیران در راستای تحقق عدالت و بهبود وضعیت موجود است و امروز اگر مدیری تغییر می کند بدین معنا نیست که نتوانسته خوب کار کند و اگر تغییری ایجاد شود با هدف اصلاح و بهبود کیفیت خدمات است.

🌱بوربور همچنین اضافه کرد: وقتی مدیری نیروی توانمندی نداشته باشد خود مدیر هم نمیتواند توانمند باشد و وقتی یک شهرستان مدیرانی توانمند نداشته باشد فرماندار هم نمیتواند توانمند باشد.

🌿فرماندار شهرستان آرادان افزود: وقتی در بین کارکنان یک اداره احساس تبعیض شود مدیر آن اداره هم ناکارآمد می شود و باید به هر کدام از کارکنان نسبت به توانایی که دارند، اجازه حضور داده شود.
🌿در ادامه این مراسم فرماندار شهرستان آرادان خطاب به رئیس جدید جهاد کشاورزی شهرستان گفت: با توجه به اینکه عمده‌ای از مردم شهرستان در بخش کشاورزی اشتغال دارند باید با اراده مضاعف بمنظور رفع کمبودهای کشاورزی ، اصلاح الگوی مصرف آب ، تاکید بر صنایع تبدیلی و تقویت بخش هایی از کشاورزی که تاثیر مستقیم بر درآمد مردم دارند و همچنین برای فعالیت در عرصه افزایش تولیدات کشاورزی در سطح شهرستان گام بردارید .
🌿وی همچنین به اهمیت بخش کشاورزی در این شهرستان اشاره کرد و گفت: انتظار می رود رئیس  جدید اداره کشاورزی شهرستان در راستای آموزش به کشاورزان در جنبه های مختلف و همچنین  نظارت و کنترل بر مراکز خدماتی موجود در سطح شهرستان اقدامات لازم را انجام دهند.
🍀 مجتبی بوربور بر خدمات رسانی مطلوب به کشاورزان این شهرستان تاکید کرد و گفت: در راستای ارائه خدمت رسانی مطلوب به کشاورزان آرادانی از ظرفیتهای پرسنلی موجود در اداره جهاد کشاورزی این شهرستان استفاده شود.
🍀فرماندار شهرستان آرادان در پایان بر ضرورت تعامل و همکاری نزدیک مدیریت جدید اداره جهاد کشاورزی شهرستان با سایر دستگاههای اجرایی شهرستان بمنظور رسیدگی و مرتفع نمودن مشکلات کشاورزان تاکید کرد  و در پایان سخنان خود انتصاب مهندس خادم را به سمت مدیرکل امور عشایر استان سمنان تبریک گفته و از خدمات بسیار شایسته و ارزنده ایشان تقدیر نمود و انتصاب مهندس شاه حسینی را به مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان آرادان تبریک گفته و برای ایشان آرزوی توفیق روز افزون را از خداوند منان مسئلت نمودند .


@akhbar_aradan

روابط عمومی فرمانداری شهرستان آرادان
تعداد بازدید: 204
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني فرمانداري: آرادان- ميدان ايثارگران- فرمانداري آرادان - كد پستي:3586138896 - ايميل روابط عمومي: info.aradan@ostan-sm.ir - تلفن: 34543838-023 فكس: 34543434-023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری آرادان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal