سرخط خبرها:
معاون سیاسی استانداری سمنان:
ادوات کشاورزی استان سمنان پلاک‌گذاری شوند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان از کشاورزان استان خواست تا نسبت به پلاک‌گذاری ادوات کشاورزی خود اقدام کنند، گفت: در صورت عدم انجام این امر، طبق قانون برخورد خواهد شد
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان
 
حبیب الله خجسته پور ظهر شنبه در حاشیه برگزاری کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان سمنان در گفتگو با خبرنگاران ضمن بیان اینکه برای مبارزه با قاچاق می‌بایست فرهنگ‌سازی و اقدامات پیشگیرانه صورت گیرد، ابراز داشت: با توجه به اینکه مهلت قانونی پلاک گذاری دام در کشور به اتمام رسیده لذا برای جلوگیری از قاچاق کالا می‌بایست دامداران نسبت به انجام این مهم اقدام کنند.

وی ضمن بیان اینکه برای دامداران درون استان سمنان مهلت تا پایان آبان ماه تمدیدشده است، افزود: دامداران در صورت عدم پلاک گذاری ممکن است در جابه‌جایی دام و خدماتی جهاد کشاورزی با مشکلات جدی مواجه شوند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان بابیان اینکه در جلسه امروز پلاک گذاری ادوات کشاورزی نیز مورد تاکید قرار گرفت، ابراز داشت: از اول مهر ماه سال جاری ارائه سوخت گازوئیل به ادوات کشاورزی ملزم به داشتن پلاک است که انتظار می‌رود کشاورزان نسبت به آن اهتمام کافی را داشته باشند.

خجسته پور ضمن بیان اینکه در بحث پلاک گذاری ادوات کشاورزی خوشبختانه استان سمنان رتبه خوبی در کشور دارد، تصریح کرد: هنوز برای برخی از این ادوات پلاک‌گذاری صورت نگرفته و لذا ممکن است این افراد در آینده با مشکلاتی مواجه شوند.

وی افزود: برای مبارزه با قاچاق کالا قوانین پیشگیرانه به صورت جدی در استان سمنان اجرایی می‌شود و لذا از همه کشاورزان دعوت می‌شود چنانچه تاکنون نسبت به پلاک گذاری ادوات یا دام خود اقدامی نکرده‌اند در اسرع وقت انجام دهند و کاملاً این تذکرات را جدی قلمداد کنند زیرا در صورت مشاهده قانونی برخورد می‌شود.

تاریخ:
1398/06/16
تعداد بازدید:
3335
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal