سرخط خبرها:
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان:
تلاش‌های دستگاه‌های اجرایی در ساخت پارک موزه دفاع مقدس سمنان مستمر باشد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: اجرای تعهدات و حمایت‌های دستگاه‌های اجرایی برای تکمیل و رفع مشکلات زیرساختی پارک موزه بزرگ استان سمنان مستمر باشد.
به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان، دکتر منوچهر فخری روز سه‌شنبه در جلسه هیئت مدیره مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان سمنان در سالن جلسات معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری افزود: مسئولان در تکمیل پار‌ک موزه دفاع مقدس استان سمنان باید نگاه ویژه‌ای داشته باشد و به دلیل آنکه این طرح از مصوبات سفر رهبر معظم انقلاب به استان سمنان است با دیگر طرح های عمرانی تفاوت دارد.
وی خاطر نشان کرد: شهرداری سمنان و دیگر دستگاه های اجرایی تعهدات خود را در قبال ساخت و تکمیل پارک موزه دفاع مقدس انجام دهند.
دکتر فخری تصریح کرد: استانداری سمنان تمام توان خود را برای تکمیل این طرح مهم و ارزشی عمرانی به کار می گیرد و ساخت این طرح از اولویت‌های مهم کاری مسئولان به شمار می رود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: ساخت این پارک موزه ارزشی در انتقال خاطرات و مفاهیم هشت سال دفاع مقدس به نسل‌های بعد از جنگ تحمیلی نقش غیرقابل انکاری دارد.
تاریخ:
1399/04/03
تعداد بازدید:
814
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal